DTE4024S5V1
XP PowerXP Power
DTE4024S5V1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTE4024S5V1
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 40W
lomakkeissa: DTE4024S5V1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTE4024S5V1: n tekniset tiedot
Osa numero DTE4024S5V1 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1571 pcs Tietolomake DTE4024S5V1.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5.1V
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Sarja DTE40 Virta (wattia) 40W
Pakkaus Bulk Muut nimet 1470-3364
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 90%
Nykyinen - Output (Max) 8A Hyväksynnät CB, CE, cURus
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTE4024S5V1-D
DTE4024S5V1-D
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5.1V 40W