DTE4048S48-D
XP PowerXP Power
DTE4048S48-D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTE4048S48-D
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER 48V 40W
lomakkeissa: DTE4048S48-D.pdf
  • Viesti
DTE4048S48-D: n tekniset tiedot
Osa numero DTE4048S48-D Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 48V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1152 pcs Tietolomake DTE4048S48-D.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Sarja DTE40 Virta (wattia) 40W
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 90%
Nykyinen - Output (Max) 835mA Hyväksynnät CB, CE, cURus