DTE6048S5V1
XP PowerXP Power
DTE6048S5V1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTE6048S5V1
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 60W
lomakkeissa: DTE6048S5V1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTE6048S5V1: n tekniset tiedot
Osa numero DTE6048S5V1 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1320 pcs Tietolomake DTE6048S5V1.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5.1V
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm)
Sarja DTE60 Virta (wattia) 60W
Pakkaus Bulk Muut nimet 1470-3376
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 91%
Nykyinen - Output (Max) 12A Hyväksynnät CB, CE, cURus