ECF40US18
XP PowerXP Power
ECF40US18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECF40US18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 40W
lomakkeissa: ECF40US18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECF40US18: n tekniset tiedot
Osa numero ECF40US18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3639 pcs Tietolomake ECF40US18.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.00" L x 1.50" W x 1.11" H (76.2mm x 38.1mm x 28.2mm)
Sarja ECF40 Virta (wattia) 40W
Muut nimet 1470-4289 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 2.23A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 2.23A