ECM100UD22
XP PowerXP Power
ECM100UD22 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM100UD22
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 15V 100W
lomakkeissa: 1.ECM100UD22.pdf2.ECM100UD22.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ECM100UD22: n tekniset tiedot
Osa numero ECM100UD22 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 15V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1012 pcs Tietolomake 1.ECM100UD22.pdf2.ECM100UD22.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 15V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 80W (100W Forced Air)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 15V 12A, 3A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 12A, 3A