ECM100UT31
XP PowerXP Power
ECM100UT31 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM100UT31
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
lomakkeissa: 1.ECM100UT31.pdf2.ECM100UT31.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 696 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECM100UT31: n tekniset tiedot
Osa numero ECM100UT31 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 696 pcs Tietolomake 1.ECM100UT31.pdf2.ECM100UT31.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -12V
Jännite - Tuotos 2 12V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 80W (100W Forced Air)
Muut nimet 1470-1227 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 10A, 3A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A, 3A, 800mA Hyväksynnät CB, CE