ECP150PS48
XP PowerXP Power
ECP150PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP150PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 100W
lomakkeissa: 1.ECP150PS48.pdf2.ECP150PS48.pdf
  • Viesti
ECP150PS48: n tekniset tiedot
Osa numero ECP150PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1316 pcs Tietolomake 1.ECP150PS48.pdf2.ECP150PS48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 100W (150W Forced Air)
Muut nimet 1470-1252 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.08A Hyväksynnät CB, CE, TUV, UL