ECS45US48
XP PowerXP Power
ECS45US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECS45US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 45W
lomakkeissa: 1.ECS45US48.pdf2.ECS45US48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECS45US48: n tekniset tiedot
Osa numero ECS45US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 45W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2928 pcs Tietolomake 1.ECS45US48.pdf2.ECS45US48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm)
Sarja ECS Virta (wattia) 45W
Muut nimet 1470-1290 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 950mA 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 950mA Hyväksynnät CB
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECS41BH
ECS41BH
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: RELAY CUR SENSE 120VAC 2-20A
Varastossa: 746 pcs
ladata: ECS41BH.pdf
RFQ
ECS4HBC
ECS4HBC
Kuvaus: RELAY CUR SENSE 120VAC 5-50A