ECS65US28
XP PowerXP Power
ECS65US28 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECS65US28
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 28V 65W
lomakkeissa: 1.ECS65US28.pdf2.ECS65US28.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECS65US28: n tekniset tiedot
Osa numero ECS65US28 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 28V 65W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2946 pcs Tietolomake 1.ECS65US28.pdf2.ECS65US28.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 28V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.7mm)
Sarja ECS Virta (wattia) 65W
Muut nimet 1470-1300 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.3A 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.3A Hyväksynnät CB