FS10CT-12
XP PowerXP Power
FS10CT-12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FS10CT-12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-500V 10W
lomakkeissa: FS10CT-12.pdf
RoHs-tila Lyijy vapaa poikkeuksilla / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 570 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
FS10CT-12: n tekniset tiedot
Osa numero FS10CT-12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-500V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijy vapaa poikkeuksilla / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 570 pcs Tietolomake FS10CT-12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -500V
Jännite - Tuotos 1 500V Jännite - Isolation 2.5kV
Jännite - tulo (Min) 0.7V Jännite - tulo (Max) 12V
Tyyppi High Voltage - Isolated Module Koko / Dimension 2.25" L x 1.12" W x 0.50" H (57.2mm x 28.5mm x 12.7mm)
Sarja XP EMCO - FS Virta (wattia) 10W
Pakkaus Box Pakkaus / Case 8-DIP Module
Muut nimet 1470-3291 Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet OTP, OVP, SCP tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 2 Output 500V -500V 10mA, 10mA 0.7V - 12V Input Nykyinen - Output (Max) 10mA, 10mA