GCS150PS15
XP PowerXP Power
GCS150PS15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCS150PS15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 110W
lomakkeissa: GCS150PS15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
GCS150PS15: n tekniset tiedot
Osa numero GCS150PS15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 110W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1245 pcs Tietolomake GCS150PS15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Sarja GCS Virta (wattia) 110W (150W Forced Air)
Muut nimet 1470-1325 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 93% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 7.3A Hyväksynnät CB, CE