GSP750PS48-EF
XP PowerXP Power
GSP750PS48-EF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GSP750PS48-EF
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 750W
lomakkeissa: GSP750PS48-EF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 264 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 264 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
GSP750PS48-EF: n tekniset tiedot
Osa numero GSP750PS48-EF Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 750W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 264 pcs Tietolomake GSP750PS48-EF.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 10.00" L x 4.00" W x 1.65" H (254.0mm x 101.6mm x 41.9mm)
Sarja GSP750 Virta (wattia) 750W
Muut nimet 1470-3969 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 15.6A 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 15.6A Hyväksynnät CB, CE