HHP650PS24
XP PowerXP Power
HHP650PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HHP650PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 657W
lomakkeissa: HHP650PS24.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 279 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
HHP650PS24: n tekniset tiedot
Osa numero HHP650PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 657W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 279 pcs Tietolomake HHP650PS24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 305 VAC
Tyyppi Enclosed, Conformal Coated Koko / Dimension 9.99" L x 4.20" W x 2.50" H (253.8mm x 106.8mm x 63.5mm)
Sarja HHP650 Virta (wattia) 657W
Muut nimet 1470-2750 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 305 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 27A Hyväksynnät CB, TUV, UL