ICH10024WS15N
XP PowerXP Power
ICH10024WS15N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ICH10024WS15N
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 101W
lomakkeissa: ICH10024WS15N.pdf
  • Viesti
ICH10024WS15N: n tekniset tiedot
Osa numero ICH10024WS15N Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 101W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3748 pcs Tietolomake ICH10024WS15N.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1500V Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja ICH Virta (wattia) 101W
Pakkaus - Pakkaus / Case Half Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 6.7A Ohjaustoiminnot Enable, Active Low