IEQ0524S15
XP PowerXP Power
IEQ0524S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IEQ0524S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 5W
lomakkeissa: IEQ0524S15.pdf
  • Viesti
IEQ0524S15: n tekniset tiedot
Osa numero IEQ0524S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4026 pcs Tietolomake IEQ0524S15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
Sarja IEQ05 Virta (wattia) 5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 1470-3431 Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 334mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 334mA