IEU0224D15
XP PowerXP Power
IEU0224D15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IEU0224D15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 2W
lomakkeissa: IEU0224D15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
IEU0224D15: n tekniset tiedot
Osa numero IEU0224D15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4660 pcs Tietolomake IEU0224D15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Sarja IEU02 Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 1470-3603 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 67mA, 67mA