IEU0248S12
XP PowerXP Power
IEU0248S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IEU0248S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 2W
lomakkeissa: IEU0248S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
IEU0248S12: n tekniset tiedot
Osa numero IEU0248S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6249 pcs Tietolomake IEU0248S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Sarja IEU02 Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP Module, 4 Leads
Muut nimet 1470-3606 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 167mA