IHL0205D1509
XP PowerXP Power
IHL0205D1509 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IHL0205D1509
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
lomakkeissa: IHL0205D1509.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
IHL0205D1509: n tekniset tiedot
Osa numero IHL0205D1509 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9456 pcs Tietolomake IHL0205D1509.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 5.2kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Sarja IHL02 Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Muut nimet 1470-3837 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66.7mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input Nykyinen - Output (Max) 66.7mA, 111mA