IHL0215S3V3
XP PowerXP Power
IHL0215S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IHL0215S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
lomakkeissa: IHL0215S3V3.pdf
  • Viesti
IHL0215S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero IHL0215S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11677 pcs Tietolomake IHL0215S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 5.2kV
Jännite - tulo (Min) 13.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Sarja IHL02 Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 1470-3848 Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 74%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 500mA