ISB0112D12
XP PowerXP Power
ISB0112D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISB0112D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W
lomakkeissa: ISB0112D12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / Pyydä varastotarkastusta
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ISB0112D12: n tekniset tiedot
Osa numero ISB0112D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / Pyydä varastotarkastusta
Saatavana oleva määrä 6939 pcs Tietolomake ISB0112D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm)
Sarja ISB01 Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Muut nimet 1470-3880
ISB0112D12-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 42mA, 42mA