ISC0324S15
XP PowerXP Power
ISC0324S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC0324S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W
lomakkeissa: ISC0324S15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
ISC0324S15: n tekniset tiedot
Osa numero ISC0324S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5836 pcs Tietolomake ISC0324S15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.94" L x 0.54" W x 0.32" H (24.0mm x 13.7mm x 8.3mm)
Sarja ISC03 Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Muut nimet 1470-3895-2
ISC0324S15-TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 200mA