ISE0303A
XP PowerXP Power
ISE0303A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISE0303A
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
lomakkeissa: ISE0303A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ISE0303A: n tekniset tiedot
Osa numero ISE0303A Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20212 pcs Tietolomake ISE0303A.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 2.97V
Jännite - tulo (Max) 3.63V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.50" L x 0.33" W x 0.28" H (12.7mm x 8.3mm x 7.0mm) Sarja ISE
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing Muut nimet 1470-4631-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 72% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Nykyinen - Output (Max) 303mA Ohjaustoiminnot -
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ISE0505A
ISE0505A
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 1W
Varastossa: 26843 pcs
ladata: ISE0505A.pdf
RFQ
ISE0303A-H
ISE0303A-H
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 1W