IV2412SA
XP PowerXP Power
IV2412SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IV2412SA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 1W
lomakkeissa: IV2412SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
IV2412SA: n tekniset tiedot
Osa numero IV2412SA Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21002 pcs Tietolomake IV2412SA.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Sarja IV Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 78% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input
Nykyinen - Output (Max) 84mA Ohjaustoiminnot -