JAH0205D12
XP PowerXP Power
JAH0205D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JAH0205D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 2W
lomakkeissa: JAH0205D12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JAH0205D12: n tekniset tiedot
Osa numero JAH0205D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5910 pcs Tietolomake JAH0205D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JAH Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP, UVLO
tehokkuus 70% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA 4.5V - 5.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 83mA Sovellukset ITE (Commercial)