JAH0212D12
XP PowerXP Power
JAH0212D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JAH0212D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 2W
lomakkeissa: JAH0212D12.pdf
  • Viesti
JAH0212D12: n tekniset tiedot
Osa numero JAH0212D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7027 pcs Tietolomake JAH0212D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JAH Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP, UVLO
tehokkuus 78% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA 10.8V - 13.2V Input
Nykyinen - Output (Max) 83mA Sovellukset ITE (Commercial)