JAH0224D24
XP PowerXP Power
JAH0224D24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JAH0224D24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 2W
lomakkeissa: JAH0224D24.pdf
  • Viesti
JAH0224D24: n tekniset tiedot
Osa numero JAH0224D24 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6739 pcs Tietolomake JAH0224D24.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -24V
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JAH Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP, UVLO
tehokkuus 75% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA 21.6V - 26.4V Input
Nykyinen - Output (Max) 42mA Sovellukset ITE (Commercial)