JCE0312S15-H
XP PowerXP Power
JCE0312S15-H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCE0312S15-H
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W
lomakkeissa: JCE0312S15-H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JCE0312S15-H: n tekniset tiedot
Osa numero JCE0312S15-H Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5730 pcs Tietolomake JCE0312S15-H.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JCE Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 81% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 18V Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
JCE0312S15
JCE0312S15
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 3W