JCE0324S12-H
XP PowerXP Power
JCE0324S12-H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCE0324S12-H
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3W
lomakkeissa: JCE0324S12-H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JCE0324S12-H: n tekniset tiedot
Osa numero JCE0324S12-H Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5957 pcs Tietolomake JCE0324S12-H.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JCE Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 81% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 250mA Sovellukset ITE (Commercial)