JCP4048S15
XP PowerXP Power
JCP4048S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JCP4048S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 40W
lomakkeissa: JCP4048S15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
  • Viesti
JCP4048S15: n tekniset tiedot
Osa numero JCP4048S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1184 pcs Tietolomake JCP4048S15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Sarja JCP Virta (wattia) 40W
Pakkaus / Case 9-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 92%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.66A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 2.66A