JHL0312S12
XP PowerXP Power
JHL0312S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JHL0312S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3W
lomakkeissa: JHL0312S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JHL0312S12: n tekniset tiedot
Osa numero JHL0312S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2595 pcs Tietolomake JHL0312S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - tulo (Min) 10V Jännite - tulo (Max) 17V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JHL Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 1470-3024-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 79%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 10V - 17V Input Nykyinen - Output (Max) 250mA