JHM2012S15
XP PowerXP Power
XP Power
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JHM2012S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC-DC CONVERTER, 20W, MEDICAL, D
lomakkeissa: JHM2012S15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JHM2012S15: n tekniset tiedot
Osa numero JHM2012S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC-DC CONVERTER, 20W, MEDICAL, D Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1874 pcs Tietolomake JHM2012S15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 18V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Sarja JHM20 Virta (wattia) 20W
Pakkaus / Case 6-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 1470-4699
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 18V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.33A Sovellukset Medical