JSM2512S12
XP PowerXP Power
JSM2512S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JSM2512S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 25W
lomakkeissa: JSM2512S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JSM2512S12: n tekniset tiedot
Osa numero JSM2512S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2051 pcs Tietolomake JSM2512S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Sarja JSM25 Virta (wattia) 25W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 1470-3508 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.09A 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 2.09A