JTB0548D15
XP PowerXP Power
JTB0548D15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTB0548D15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 6W
lomakkeissa: JTB0548D15.pdf
  • Viesti
JTB0548D15: n tekniset tiedot
Osa numero JTB0548D15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 3072 pcs Tietolomake JTB0548D15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 72V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JTB05 Virta (wattia) 6W
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 14 Leads Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 190mA, 190mA 18V - 72V Input Nykyinen - Output (Max) 190mA, 190mA