JTD1524D15
XP PowerXP Power
JTD1524D15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTD1524D15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W
lomakkeissa: JTD1524D15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JTD1524D15: n tekniset tiedot
Osa numero JTD1524D15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3348 pcs Tietolomake JTD1524D15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package 6-DIP Koko / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Sarja JTD15 Virta (wattia) 15W
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 1470-4230
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA Sovellukset ITE (Commercial)