JTD2024D12
XP PowerXP Power
JTD2024D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTD2024D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V
lomakkeissa: JTD2024D12.pdf
  • Viesti
JTD2024D12: n tekniset tiedot
Osa numero JTD2024D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2656 pcs Tietolomake JTD2024D12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Sarja JTD20 Virta (wattia) 20W
Pakkaus / Case 4-DIP Module Muut nimet 1470-4096
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 88.5% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 835mA, 835mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 835mA, 835mA Sovellukset ITE (Commercial)