JTD2048S3V3
XP PowerXP Power
JTD2048S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTD2048S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 18.2W
lomakkeissa: JTD2048S3V3.pdf
  • Viesti
JTD2048S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero JTD2048S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 18.2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2595 pcs Tietolomake JTD2048S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Sarja JTD20 Virta (wattia) 18.2W
Pakkaus / Case 4-DIP Module Muut nimet 1470-4108
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 89.5% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5.5A 18V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 5.5A Sovellukset ITE (Commercial)