JTE0324S3V3
XP PowerXP Power
JTE0324S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTE0324S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W
lomakkeissa: JTE0324S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JTE0324S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero JTE0324S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6278 pcs Tietolomake JTE0324S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JTE Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 1470-2931-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 900mA