JTE0348D24
XP PowerXP Power
JTE0348D24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTE0348D24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 3W
lomakkeissa: JTE0348D24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JTE0348D24: n tekniset tiedot
Osa numero JTE0348D24 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5461 pcs Tietolomake JTE0348D24.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -24V
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja JTE Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Muut nimet 1470-2936-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 79%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 63mA, 63mA 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 63mA, 63mA