JTK1524D12
XP PowerXP Power
JTK1524D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTK1524D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 15W
lomakkeissa: JTK1524D12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JTK1524D12: n tekniset tiedot
Osa numero JTK1524D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3013 pcs Tietolomake JTK1524D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Sarja JTK Virta (wattia) 15W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 625mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High