JTK2024S3V3
XP PowerXP Power
JTK2024S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JTK2024S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 20W
lomakkeissa: JTK2024S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
JTK2024S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero JTK2024S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2111 pcs Tietolomake JTK2024S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Sarja JTK Virta (wattia) 20W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 4.5A Ohjaustoiminnot Enable, Active High