JWE0824S24
XP PowerXP Power
JWE0824S24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JWE0824S24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 8W
lomakkeissa: JWE0824S24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JWE0824S24: n tekniset tiedot
Osa numero JWE0824S24 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3366 pcs Tietolomake JWE0824S24.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package 16-DIP
Sarja JWE08 Virta (wattia) 8W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-DIP Module, 6 Leads
Muut nimet 1470-4079 Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, SCP
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 335mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 335mA Sovellukset ITE (Commercial)