JWK2524S3V3
XP PowerXP Power
JWK2524S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JWK2524S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 25W
lomakkeissa: JWK2524S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
JWK2524S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero JWK2524S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2201 pcs Tietolomake JWK2524S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Sarja JWK25 Virta (wattia) 25W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 1470-3473 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP, UVLO tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 6A