LCL150PS48
XP PowerXP Power
LCL150PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LCL150PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 150W
lomakkeissa: 1.LCL150PS48.pdf2.LCL150PS48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
LCL150PS48: n tekniset tiedot
Osa numero LCL150PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1724 pcs Tietolomake 1.LCL150PS48.pdf2.LCL150PS48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm)
Sarja LCL Virta (wattia) 150W
Muut nimet 1470-2141 Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.1A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3.1A Hyväksynnät -