LDU4860S600-WD
XP PowerXP Power
LDU4860S600-WD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU4860S600-WD
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 2-57V 600MA
lomakkeissa: LDU4860S600-WD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
LDU4860S600-WD: n tekniset tiedot
Osa numero LDU4860S600-WD Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 2-57V 600MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5668 pcs Tietolomake LDU4860S600-WD.pdf
Paino 0.04 lb (18.14g) Voltage - lähtö 2 ~ 57 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 60V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
Sarja LDU48 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 34W Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 97%
himmennys Analog, PWM Yksityiskohtainen kuvaus 600mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 600mA Hyväksynnät EN