MFA350PS24-SEF
XP PowerXP Power
MFA350PS24-SEF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MFA350PS24-SEF
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 350W
lomakkeissa: 1.MFA350PS24-SEF.pdf2.MFA350PS24-SEF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 508 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MFA350PS24-SEF: n tekniset tiedot
Osa numero MFA350PS24-SEF Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 350W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 508 pcs Tietolomake 1.MFA350PS24-SEF.pdf2.MFA350PS24-SEF.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 8.20" L x 3.33" W x 1.75" H (208.3mm x 84.5mm x 44.5mm)
Sarja MFA Virta (wattia) 350W (361W Forced Air)
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 14.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 14.5A