MHP650PS15-EF
XP PowerXP Power
MHP650PS15-EF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MHP650PS15-EF
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 601W
lomakkeissa: 1.MHP650PS15-EF.pdf2.MHP650PS15-EF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 211 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 211 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MHP650PS15-EF: n tekniset tiedot
Osa numero MHP650PS15-EF Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 601W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211 pcs Tietolomake 1.MHP650PS15-EF.pdf2.MHP650PS15-EF.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm)
Sarja MHP Virta (wattia) 601W
Muut nimet 1470-2190 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 40A Hyväksynnät CB