PCM50US3V3
XP PowerXP Power
PCM50US3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCM50US3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus 50/80/120 WATTS AC-DC
lomakkeissa: PCM50US3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PCM50US3V3: n tekniset tiedot
Osa numero PCM50US3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus 50/80/120 WATTS AC-DC Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1222 pcs Tietolomake PCM50US3V3.pdf
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Sarja PCM50 (50W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 26W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 5 Pin
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3V 26W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 8A
Johdon pituus 48" (1.22m) Hyväksynnät CCC