QSB10024S05N
XP PowerXP Power
QSB10024S05N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB10024S05N
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 100W
lomakkeissa: QSB10024S05N.pdf
  • Viesti
QSB10024S05N: n tekniset tiedot
Osa numero QSB10024S05N Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5658 pcs Tietolomake QSB10024S05N.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1500V Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Quarter Brick Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 100W
Pakkaus - Pakkaus / Case Quarter Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 86.5% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 20A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
QSB10024S12
QSB10024S12
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 100W
Varastossa: 737 pcs
ladata: QSB10024S12.pdf
RFQ
QSB-80-01
QSB-80-01
valmistajat: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Kuvaus: FILTER GUARD EMI 80MM
Varastossa: 13002 pcs
ladata: QSB-80-01.pdf
RFQ
QSB10024S05
QSB10024S05
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 100W