QSB10048S24N
XP PowerXP Power
QSB10048S24N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB10048S24N
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 100W
lomakkeissa: QSB10048S24N.pdf
  • Viesti
QSB10048S24N: n tekniset tiedot
Osa numero QSB10048S24N Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4244 pcs Tietolomake QSB10048S24N.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 1500V Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Quarter Brick Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 100W
Pakkaus - Pakkaus / Case Quarter Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 18V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 4.17A Sovellukset ITE (Commercial)