QSB15048S24N
XP PowerXP Power
QSB15048S24N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB15048S24N
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 156W
lomakkeissa: QSB15048S24N.pdf
  • Viesti
QSB15048S24N: n tekniset tiedot
Osa numero QSB15048S24N Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 156W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5762 pcs Tietolomake QSB15048S24N.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 1500V Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 156W
Pakkaus - Pakkaus / Case Half Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 18V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 6.5A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
QSB15048WS15
QSB15048WS15
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 150W
Varastossa: 456 pcs
ladata: QSB15048WS15.pdf
RFQ
QSB15048WS28
QSB15048WS28
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 28V 150W
Varastossa: 553 pcs
ladata: QSB15048WS28.pdf
RFQ
QSB15048S24
QSB15048S24
Kuvaus: DC DC CONVERTER 24V 150W